skål

606253

SKÅL, på förgyllt metallunderrede, 1900-tal, höjd ca 11 cm

slitage

Glas, Övrigt glas, Diverse

Geijersgatan 14, Göteborg

skål

Budhistorik (21 bud)
4578948
1 800
4581952
1 700
4578948
1 600
4577149
4575955
1 400

Slutpris SEK:
1 800
174 EUR, 197 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.