Bengt Tandberg

606252

BENGT TANDBERG (1874-1948): Skeppsmotiv, signerad Bengt Tandberg, olja på pannå, ca 58x99 cm

Rum 2

Bengt Tandberg

Budhistorik (17 bud)
4573741
4573442
4571156
1 900
4568191
1 800
4567678
1 700

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.