Köpmansdisk 1940/50-tal

606238

KÖPMANSDISK, 1940/50-tal, A Hultén Malmö, glasad front, mörkbetsad stomme, 24 lådor, höjd ca 92, 251x60 cm

Nyckel, lådor samt mässingsdetaljer saknas, repor, märken

Möbler, Övriga möbler

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Köpmansdisk 1940/50-tal

Budhistorik (8 bud)
4584032
1 600
4584012
4584011
4582438
600
4581662
550

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.