Affisch Saltsjöbaden 1930-tal

606235

SALTSJÖBADEN, litografisk affisch, Esselte Reklam, Esselte, Stockholm 1937, 99x61 cm

Kantskador, hanteringsveck, fuktmärken

Konst, Grafik, Diverse, Stockholmiana

Drottninggatan 36, Malmö

Affisch Saltsjöbaden 1930-tal

Budhistorik (15 bud)
4571809
4566278
2 800
4566278
2 400
4559481
4566276

Slutpris SEK:
287 EUR, 338 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.