Louis Vuitton weekend bag Keepall

606232

LOUIS VUITTON, "Keepall", weekend bag, med monogrammönster och cognacsfärgade skinndetaljer, tillhörande lås och nycklar, längd ca 55 cm

PROVENIENS: Inköpt i Stockholm

Obetydligt bruksslitage

Ändringar/tillägg
Nycklar (2) finns att avhämta i Utlämningen

Fashion, Väskor, accessoarer

Visas på begäran

Budhistorik (26 bud)
4571253
8 000
4568038
7 800
4566543
7 600
4565297
7 400
4562893
7 200

Slutpris SEK:
8 000
772 EUR, 877 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.