Medaljserie Sveriges regenter

606231

MEDALJSERIE, 61 st, brons, "Sverige och dess regenter under 1000 år" i myntkabinett utfört i trä, mapp med intyg och beskrivning medföljer, kabinettets storlek höjd ca 20, samt 40 x 29 cm.

Kabinett med mindre slitage och repor

Diverse

Medaljserie Sveriges regenter

Budhistorik (15 bud)
4600177
4600249
4600177
1 400
4600247
1 300
4600177

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.