Köpmansdisk 1940/50-tal

606229

KÖPMANSDISK, 1940/50-tal, glasad front, invändig belysning, 20 lådor, höjd ca 92, 200x55 cm

Skador, repor

Möbler, Övriga möbler

Makadamgatan 11, Helsingborg

Köpmansdisk 1940/50-tal

Budhistorik (6 bud)
4579471
1 300
4583758
1 300
4579471
4583757
4579471

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.