Allmogebyrå

606228

BYRÅ, 1800-tal, allmoge, stomme i furu, 5 lådor, samtliga med mässingsbeslag, avlutad, höjd ca 119 cm, yttermått ca 105x41 cm

Brukslitage, spår av tidigare bemålning

Möbler, Skåp, byråer, Allmoge

Rum 9

Allmogebyrå

Budhistorik (5 bud)
4564632
4563669
1 700
4559821
4556997
1 400
4556233
1 300

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.