Ljusstake

606226

LJUSSTAKE i form av trana, orm och sköldpadda, 1800/1900-tal, Japan, förgylld brons, höjd ca 23,5 cm

Smärre slitage

Orientaliskt, Konsthantverk

Monter 9

Ljusstake

Budhistorik (8 bud)
4569626
1 600
4569519
4563387
1 400
4563013
1 300
4559040

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.