Luigi Colani bok YLEM

606224

BOK, Idéer och skisser, arkitektur och livsmiljöer, teknik mm, ca 120 lösblad i fodral av röd plast, Edizione Internazionale Colani, Bertelsmann Sachbuchverlag 1971

Slitage, repor, veck

Böcker/Kartor, Diverse

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Luigi Colani bok YLEM

Budhistorik (1 bud)

4572213
2019-01-17 19:53:17

2019-01-18 kl 11:00
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 300 kr.