Carl Wülfing oljemålning

606217

CARL WÜLFING (1812-1871): Riddarborg, signerad C Wülfing, olja på duk, ca 67x56 cm

Dukskada

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Carl Wülfing oljemålning

Budhistorik (4 bud)

4574754
4574747
4568281
1 300
4568279

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.