Golvlampa

606215

GOLVLAMPA, 1900-talets mitt, alabaster, i from av kvinna under lyckta, höjd ca 80 cm, pedestal medföljer ca 37 cm

Lagningar, nagg

Belysning, Golvlampor

Kundcenter

Golvlampa

Budhistorik (7 bud)
4569036
2 800
4567789
2 600
4567789
1 900
4569034
1 800
4567789
1 700

Slutpris SEK:
2 800
270 EUR, 307 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.