Carl Brandt Vinterlandskap oljemålning

606212

CARL BRANDT (1852-1930): Vinterlandskap i svagt violett, signerad och daterad C. Brandt 1914, olja på duk, ca 54x64 cm

Mindre hål i duk, duklagningar

Rum 6

Budhistorik (3 bud)

4557643
4557131
500
4557120

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.