Märklin tågsats 3148 spår Ho

606207

MÄRKLIN TÅGSATS 3148, spår Ho, 1960-tal, ånglok med tender 3048, 2 personvagnar 4023, resturangvagn 4024, personvagn 4026, fabriksförpackning med 2 växlar och ca 40 rälsbitar medföljer

Diverse slitage

Leksaker, Diverse

Visas på begäran

Märklin tågsats 3148 spår Ho

Budhistorik (17 bud)
4568722
4567818
4561335
4561334
950
4561333
900

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.