Lennat Jirlow färglitografi

606205

LENNART JIRLOW (född 1936): "Konstnären vid staffliet", signerad L. Jirlow, EA., färglitografi, Mourlot Paris, bildmått ca 53x40 cm

Tavelvagn 3

Lennat Jirlow färglitografi
Budhistorik (4 bud)

4559434
4557587
4557129
4557094

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.