Bengt Tandberg oljemålning

606200

BENGT TANDBERG (1874-1948): Landskap med tält, signerad och daterad Bengt Tandberg -27, olja på duk, ca 44x66 cm

Konst, Äldre måleri

Tavelvagn 3

Bengt Tandberg oljemålning

Budhistorik (6 bud)
4574855
500
4574317
450
4574854
450
4574317
4574840

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 56 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.