Karl Mårtens färglitografi

606194

KARL MÅRTENS (född 1956): Silvertärna, signerad Karl Mårtens, 127/190, färglitografi, bladstorlek ca 31x35 cm

Fack 44

Karl Mårtens färglitografi
Budhistorik (8 bud)
4571172
4571170
4568444
4567384
950
4566425
900

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.