Arthur Joseph Meadows oljemålning

606176

ARTUR JOSEPH MEADOWS (1843-1907): French Lugger leaving Harbour, signerad och daterad Arthur J Meadows 1885, olja på duk, 35x61 cm

Duklagningar

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Budhistorik (17 bud)
4573330
5 400
4572577
5 000
4571728
4 200
4571045
4570714
3 800

Slutpris SEK:
5 400
521 EUR, 592 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.