Vattentunna koppar

606172

VATTENTUNNA, omkring sekelfiftet 18/1900-tal, koppar med hänklar, höjd ca 68, diameter 40 cm

Slitage, bucklor, repor, anlöpning

Metall, Koppar, Allmoge

Rum 8

Vattentunna koppar

Budhistorik (18 bud)
4570243
3 400
4562320
3 200
4570236
3 200
4562320
4570221
2 800

Slutpris SEK:
3 400
326 EUR, 383 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.