Omega Dynamic herrarmbandsur

606171

OMEGA, armbandsur, Dynamic, 1960/70-tal, automatisk, plexiglas, datum, originallänk, viklås, låsnr. 1153/138, diameter 41,5 mm

Fungerar vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage

Klockor/Ur, Fashion

Kundcenter

Omega Dynamic herrarmbandsur

Budhistorik (9 bud)
4558668
4558666
3 800
4558663
3 600
4558662
3 400
4558657
3 200

Slutpris SEK:
386 EUR, 438 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.