Chiffonier i gustaviansk stil

606169

CHIFFONJÉ, 1800-talet senare hälft, björk, gustaviansk stil, senare betsad samt beslag, höjd 124 cm, bredd 107 cm, djup 48 cm

slitage, senare beslag samt betsning

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Makadamgatan 11, Helsingborg

Chiffonier i gustaviansk stil

Budhistorik

2019-01-31 kl 19:56
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.