Armring förgyllt silver

606167

ARMRING, förgyllt silver, fasettslipat glas i rött och grönt, dekor av filigran, emalj i rött, grönt och blått, innerdiameter ca 50x55 mm

Inköpt i Tunisien under 1900-talets mitt

Guld/Smycken

Armring förgyllt silver

Budhistorik (21 bud)
4574458
1 600
4574434
4574429
1 400
4574419
1 300
4574418

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.