Bricka papier maché

606159

BRICKA, papier maché, 1800-tal, ca 60x80 cm

slitage, lagningar

Diverse

Makadamgatan 11, Helsingborg

Bricka papier maché

Budhistorik (8 bud)
4608181
600
4608126
550
4607346
500
4607035
450
4607345
450

Slutpris SEK:
600
58 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.