Martin Heap skulpturer

606158

MARTIN HEAP (född 1950): figurkompositioner, skulpterat och bemålat trä, atergo signerade och daterade Martin Heap 98-04, monterade, ca 14x9,5-26x17 cm

Konst, Skulpturer

Martin Heap skulpturer

Budhistorik (8 bud)
4571933
4571929
600
4571927
550
4571926
500
4570432
450

Slutpris SEK:
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.