Taklampa design Jo Hammerborg Light up the dark

606155

JO HAMMERBORG, taklampa, Zenith, borstad och delvis bemålad aluminium, etikettmärkt Fog & Mörup, 1960-tal, höjd ca 40 cm

Bruksspår, repor, ej funktionstestad

Belysning, Taklampor, Design, Tema

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Budhistorik (1 bud)

4597216
2019-01-27 14:37:04

2019-01-27 kl 15:42
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 300 kr.