Golvlampor 1 par 1900-tal

606154

GOLVLAMPOR, 1 par, 1970/80-tal, förkromad stomme, svartlackerade skärmar, 3 justbara ljuskällor vardera, höjd 164 cm

Bruksslitage

Belysning, Golvlampor

Rum 17

Golvlampor 1 par 1900-tal

Budhistorik (5 bud)
4573699
900
4572010
600
4561715
500
4561713
450
4561550

Slutpris SEK:
900
86 EUR, 101 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.