Sideboard 1900-talets andra hälft

606149

SIDEBOARD, 1900-talets andra hälft, vitlackerat, kannelerade dörrspeglar, svarvade dragknoppar, nyckelbussningar i mässing, höjd ca 92, 148x43 cm, nyckel finns

Slitage, smärre färgbortfall

Möbler, Skåp, byråer

Rum 22

Budhistorik (23 bud)
4573320
1 700
4573332
1 600
4573320
4573331
1 400
4573320
1 300

Slutpris SEK:
1 700
163 EUR, 191 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.