Alexander Klingspor

606147

ALEXANDER KLINGSPOR (född 1977): "Whisper", signerad A. Klingspor, 104/179, färglitografi, 58x38 cm, oramat blad.

Konst, Grafik, Nutida

Rum 9, Vagga 1

Alexander Klingspor
Budhistorik (19 bud)
4574116
1 400
4574113
1 300
4574110
4574108
4574106

Slutpris SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.