Sidobord

606139

SIDOBORD som skåp, oktagonalt, 1900-talets slut, en lucka med handtag i brons, fanér, bl a valnöt, höjd ca 54, största vidd 68 cm

Fanerskador på skivan, slitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 9

Sidobord

Budhistorik (5 bud)
4568889
4566067
4566066
4562156
4558852

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.