Bordsur

606138

BORDSPENDYl, 1800-talets mitt, senempire, förgylld brons, krönt av kvinna, höjd ca 33 cm

Senare batteri urverk

Klockor/Ur

Bordsur

Budhistorik (9 bud)
4572680
900
4572672
850
4572670
4572668
750
4569453
700

Slutpris SEK:
900
87 EUR, 99 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.