Oidentifierad konstnär

606134

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Strandmotiv med häst, olja på duk, 26x36 cm

Smärre krackeleringar

Konst, Äldre måleri

Fack 49

Oidentifierad konstnär

Budhistorik (3 bud)

4579152
4577603
4563468

Slutpris SEK:
38 EUR, 45 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.