Hörnskåp

606125

HÖRNSKÅP, allmoge, 1700/1800-tal, bemålat inuti, nyckel finns höjd 116, största djup 46 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 8

Hörnskåp

Budhistorik (8 bud)
4568172
1 400
4568171
4568170
700
4568150
500
4562321
450

Slutpris SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.