Emaljskylt

606109

EMALJSKYLT, "Singer symaskiner" ca 1910/20-tal, ca 98x64 cm

Färgbortfall, bruksslitage

Diverse, Nautica/Technica

Baltzarsgatan 6, Malmö

Emaljskylt

Budhistorik (18 bud)
4569191
2 600
4568977
2 400
4567342
4561401
4563959
1 900

Slutpris SEK:
2 600
251 EUR, 285 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 287 kr.