Jan Scaw Mulder oljemålning

606105

JAN SCAW MULDER, oljemålning, duk, signerad samt daterad 1947, ca 62x50 cm

Makadamgatan 11, Helsingborg

Jan Scaw Mulder oljemålning

Budhistorik (16 bud)
4606555
1 800
4606552
1 700
4606550
1 600
4595362
4606549

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.