Kent Lindfors oljemålning

606101

KENT LINDFORS (född 1938): "Rivningskåk I", signerad K Lindfors, olja på duk, 49x58 cm

Kent Lindfors oljemålning

Budhistorik (23 bud)
4606251
3 800
4606247
3 600
4606240
3 400
4606230
3 200
4606224

Slutpris SEK:
3 800
367 EUR, 416 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.