Matbord med snurrbricka

606100

MATBORD, 1900-talets slut, massiv furu, rund skiva med snurrbricka, höjd ca 77, diameter ca 162 cm

Bruksslitage, stötmärken till benen

Möbler, Matbord

Rum 10

Matbord med snurrbricka

Budhistorik (1 bud)

4600929
2019-01-29 06:54:12

2019-01-29 kl 11:48
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.