August Hagborg Klassiskt svenskt måleri

606098

AUGUST HAGBORG (1852-1921): "Aftonsol Dalarö skans", signerad Hagborg, olja på duk, mått ca 92x66 cm

Litet hål i duk

Konst, Äldre måleri, Selected

Rum 3

Budhistorik (11 bud)
4569803
8 000
4569802
7 600
4569801
7 000
4569798
6 000
4569797
5 000

Slutpris SEK:
8 000
785 EUR, 872 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.