Omega herrfickur i 14 k guld

606097

OMEGA, fickur, 14 k guld, 1900-talets början, vitemaljerad urtavla med arabiska siffror, innerboett i metall, boettnr. 3275551, diameter 48,5 mm, vikt ca 82,5 g, euti

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, skadad urtavla, bucklor

Klockor/Ur, Fickur, Guld/Smycken

Omega herrfickur i 14 k guld
Budhistorik (18 bud)
4569080
4 600
4569189
4 400
4569080
4 200
4568974
4568961
3 800

Slutpris SEK:
4 600
444 EUR, 504 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.