Kungaporträtt

606094

KUNGAPORTRÄTT, 1800-tal, föreställer, Gustav Vasa, Gustav II Adolf, Karl XII samt Oscar I, litografier, Oscar I är ca 38x27 och de övriga 49x34 cm

Några veck och fläckar, gulnade blad

Rum 4

Kungaporträtt

Budhistorik (6 bud)
4569137
4564814
4556928
550
4555238
4555200

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.