Stig Kjellin, oljemålning

606093

STIG KJELLIN (1914-1979): motiv av båtar och berg, signerad S Kjellin, olja på duk, mått ca 92x73 cm.

Ej examinerad ur ram

Rum 4

Stig Kjellin, oljemålning

Budhistorik

2019-01-16 kl 15:16
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.