Väinö Kamppuri

606092

VÄINÖ KAMPPURI (1891-1972): I hemhamnen, signerad, olja på duk, 37x46 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Väinö Kamppuri

Budhistorik (2 bud)

Bud EUR
4564640
200
4555277
100

Slutpris EUR:
200
2 073 SEK, 227 USD
Utropspris EUR:
600