Lindorm Liljefors oljemålning

606091

LINDORM LILJEFORS (1909-1985): jakthund i landskap, signerad och daterad -55, olja på pannå, ca 44x33 cm

Ej examinerad ur ram

Fack 17

Lindorm Liljefors oljemålning

Budhistorik (15 bud)
4569711
3 200
4569728
4569711
2 800
4569664
2 600
4569514
2 400

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.