Golvlampa Gustaf

606090

GOLVLAMPA, modell "Gustaf", 1900-talets andra hälft, gulmetall, 5 ställbara ljusarmar, rund fot i marmor, etikettmärkt Cottex, höjd ca 210 cm

Fotplatta med nagg, korrossion och repor, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

Belysning, Golvlampor

Makadamgatan 11, Helsingborg

Golvlampa Gustaf

Budhistorik (4 bud)

4561775
4574635
4561775
4561773
650

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.