Fanny Hjelm teckning

606088

FANNY HJELM (1858-1944), porträtt föreställande kyrkvaktmästare och målare Gunnar Hagberg, signerad samt daterad 1922, svart, vit och rödkrita, ca 46x30 cm

Mindre nagg och fläck

Konst, Teckningar

Rum 6

Fanny Hjelm teckning

Budhistorik (3 bud)

4569056
4568627
4555182

Slutpris SEK:
38 EUR, 45 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.