Arvid Andersson oljemålning

606087

ARVID ANDERSSON (född 1934): 2 st, älgar i skogslandskap, signerade Arvid Andersson, olja på duk, mått ca 34x42 samt 47x40 cm

Ej examinerade ur ram

Arvid Andersson oljemålning

Budhistorik (20 bud)
4569949
3 600
4569939
3 400
4569937
3 200
4569933
4569932
2 800

Slutpris SEK:
3 600
345 EUR, 405 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.