Lindorm Liljefors oljemålning

606084

LINDORM LILJEFORS (1909-1985): Gråhund i landskap, signerad L L, olja på duk, 1940-tal, ca 38x54 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 2

Lindorm Liljefors oljemålning

Budhistorik (8 bud)
4568754
4568751
2 800
4568747
2 600
4568746
4567525

Slutpris SEK:
287 EUR, 338 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.