Lindorm Liljefors oljemålning

606079

LINDORM LILJEFORS (1909-1985): Knölsvanar i landskap, signerad och daterad -66, olja på pannå, mått ca 45x33 cm

Ej examinerad ur ram

Lindorm Liljefors oljemålning

Budhistorik (5 bud)
4569228
1 700
4568954
1 600
4567726
4562706
4560161
600

Slutpris SEK:
1 700
163 EUR, 191 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.