Motoralia två pinup flickor

606073

REKLAMSKYLTAR, 2 st., litograferad plåt, bensinreklam för VeedoL 1950-tal, BP 1970-tal, höjd ca 40- 44 cm

Korrosion, slitage, repor, veck

Diverse

Motoralia två pinup flickor

Budhistorik (9 bud)
4558955
4573620
950
4558955
900
4567032
850
4558955
650

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.