Skrivschatull England 1800-tal

606064

SKRIVSCHATULL, England, 1800-talets första hälft, palisander med infälld dekor i mässing, invändigt filtklädd skrivyta samt fack, höjd ca 17 cm, 40 x 24 cm

Nyckel saknas, bruksslitage

Möbler, Övriga möbler

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Budhistorik (4 bud)

4573404
650
4570014
450
4559427
4558927

Slutpris SEK:
650
62 EUR, 73 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 300 kr.