Per Adalbert

606057

PER ADALBERT, (född 1953): Komposition, signerad och numrerad 37/75, litografi, bladstorlek 90x60 cm

Fack 12

Per Adalbert

Budhistorik (6 bud)
4571967
550
4558652
500
4565301
450
4558652
4565300

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 62 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.